Tiimi

Toimistomme työllistää 18 arkkitehtia ja suunnittelijaa. Lisäksi toimimme osana laajaa yhteistyöverkostoa, josta löydämme hankkeisiimme erikoisalojen osaajat.

Jari Mäkimartti

Jari Mäkimartti

Arkkitehti SAFA | Osakas
jari.makimartti@arkkitehti.fi
+358 40 522 9601

Topi Laaksonen

Topi Laaksonen

Arkkitehti SAFA | Osakas
topi.laaksonen@arkkitehti.fi
+358 40 582 3111

Jussi Hietalahti

Jussi Hietalahti

Arkkitehti SAFA | Osakas
jussi.hietalahti@arkkitehti.fi
+358 40 558 5141

Kalle Tuomola

Kalle Tuomola

Arkkitehti SAFA
kalle.tuomola@arkkitehti.fi
+358 40 706 7906

Marja Saario

Marja Saario

Arkkitehti SAFA
marja.saario@arkkitehti.fi
+358 40 0341 350

Petteri Rintamäki

Petteri Rintamäki

Arkkitehti SAFA
petteri.rintamaki@arkkitehti.fi
+358 40 0658 636

Lassi  Tulonen

Lassi Tulonen

Ark. yo
lassi.tulonen@arkkitehti.fi

Pipsa Puuska

Pipsa Puuska

Arkkitehti SAFA
pipsa.puuska@arkkitehti.fi
+358 40 742 0400

Sami Kytökorpi

Sami Kytökorpi

Arkkitehti
sami.kytokorpi@arkkitehti.fi
+358 50 577 3016

kuva puuttuu

Lisa Voigtlander

Arkkitehti
lisa.voigtlander@arkkitehti.fi

kuva puuttuu

Heli Pesonen

Arkkitehti SAFA | (äitiyslomalla)
heli.pesonen@arkkitehti.fi
045 650 2494

kuva puuttuu

Sanna Marttila

RI | (äitiyslomalla)
sanna.marttila@arkkitehti.fi
050 322 2971

Yhteistyötoimistot

Anna Tuohimaa

Anna Tuohimaa

sisustussuunnittelija | muotoilija AMK
anna@oma-design.fi
+358 40 964 7398

Anna Autio

Anna Autio

sisustusarkkitehti | muotoilija AMK
hello@annaautio.fi
+358 44 3407474

Hanna-Marie Naukkarinen

Hanna-Marie Naukkarinen

sisustusarkkitehti SIO | muotoilija AMK
suunnittelu@hanna-marie.fi
+358 40 551 3587

Okko Sorma

Okko Sorma

AD | valokuvaaja
okko@designunderlined.com
+358 40 8491214

Sari Matikka

Sari Matikka

sisustusarkkitehti (SIO) | muotoilija (BA)
sari@sarimatikka.com
+358 50 522 6984