Tiimi

Toimistomme työllistää 18 arkkitehtia ja suunnittelijaa. Lisäksi toimimme osana laajaa yhteistyöverkostoa, josta löydämme hankkeisiimme erikoisalojen osaajat.

Jari Mäkimartti

Jari Mäkimartti

Arkkitehti SAFA | Osakas
jari.makimartti@arkkitehti.fi
+358 40 522 9601

Jussi Hietalahti

Jussi Hietalahti

Arkkitehti SAFA | Osakas
jussi.hietalahti@arkkitehti.fi
+358 40 558 5141

Topi Laaksonen

Topi Laaksonen

Arkkitehti SAFA | Osakas
topi.laaksonen@arkkitehti.fi
+358 40 582 3111

Marja Saario

Marja Saario

Arkkitehti SAFA
marja.saario@arkkitehti.fi
+358 40 0341 350

Lassi  Tulonen

Lassi Tulonen

Arkkitehti
lassi.tulonen@arkkitehti.fi

Pipsa Puuska

Pipsa Puuska

Arkkitehti SAFA
pipsa.puuska@arkkitehti.fi
+358 40 742 0400

Sami Kytökorpi

Sami Kytökorpi

Arkkitehti
sami.kytokorpi@arkkitehti.fi
+358 50 577 3016

Lisa

Lisa Voigtlander

Arkkitehti
lisa.voigtlander@arkkitehti.fi

Heli

Heli Pesonen

Arkkitehti SAFA
heli.pesonen@arkkitehti.fi
+358 45 650 2494

Anni

Anni Ylinen

Rakennusarkkitehti AMK


Aku-Ville Jäntti

Arkkitehti SAFA
aku-ville.jantti@arkkitehti.fi
+358 50 543 8085

Veera Hyvölä

Veera Malinen

Rakennusarkkitehti AMK
veera.malinen@arkkitehti.fi
+358 50 585 0700

Sami-Matti Pesonen

Sami-Matti Pesonen

Arkkitehti
sami-matti.pesonen@arkkitehti.fi
+358 44 210 7730

Jyrki Paldanius

Jyrki Paldanius

Arkkitehti
jyrki.paldanius@arkkitehti.fi
+358 50 554 1321

Yhteistyötoimistot

Anna Tuohimaa

Anna Tuohimaa

sisustussuunnittelija | muotoilija AMK
anna@oma-design.fi
+358 40 964 7398

Hanna-Marie Naukkarinen

Hanna-Marie Naukkarinen

sisustusarkkitehti SIO | muotoilija AMK
suunnittelu@hanna-marie.fi
+358 40 551 3587

Sari Matikka

Sari Matikka

sisustusarkkitehti (SIO) | muotoilija (BA)
sari@sarimatikka.com
+358 50 522 6984